Зміст:

Внутрішня оптимізація сайту – багаторівнева робота з ресурсом, необхідна для ефективної розкрутки в пошукових системах. Внутрішня SEO оптимізація передбачає настройку внутрішніх елементів сайту відповідно до вимог алгоритмів популярних пошукових систем. Внутрішня оптимізація – неймовірно важливий етап стратегії розкрутки сайту, адже без неї ресурс не зможе просуватися в пошуковій видачі, залучати клієнтів і обходити конкурентів.

Внутрішня оптимізація

Внутрішня SEO оптимізація сайту дозволяє виявити і усунути технічні та поведінкові помилки, що заважають ефективній розкрутці. В нашій веб студії ви зможете замовити внутрішню оптимізацію, результатом якої сайт стане максимально ефективний, корисний, популярний і авторитетний, як для пошукових систем, так і для користувачів.

Схема реалізації внутрішньої оптимізації

Перед тим, як буде здійснюватися внутрішня оптимізація SEO, ми рекомендуємо вам замовити комплексний або технічний аудит сайту, а також аналіз конкурентного середовища. Це допоможе краще відчути нішу і виявити слабкі і сильні сторони конкурентів для складання кращої стратегії розкрутки вашого сайту, а також перевірити технічний стан ресурсу для визначення обсягу необхідних робіт.

Формування семантичного ядра запитів

SEO внутрішня оптимізація на початковому етапі полягає у формуванні списку цільових ключових запитів, які будуть використовуватися для подальшого просування. Грамотно складене семантичне ядро і кластеризація допоможе залучати з пошукових систем саме цільову аудиторію клієнтів, готових забезпечувати сайту необхідні конверсії.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Оцінивши поточний стан ресурсу, ми складаємо релевантне семантичне ядро на основі високо середньо і низькочастотних запитів. Після цього всі ключові запити групуються по темі – так нам вдається на одній сторінці просувати відразу кілька запитів. Логічна угруповання запитів і подальше розміщення їх по посадковим сторінкам дозволяє набагато грамотніше і точніше продумати структуру сайту.

Оптимізація та налаштування структури сайту

За правильністю побудови структури сайту пильно стежать пошукові алгоритми. Ми дбаємо про те, щоб ієрархія сайту була побудована правильно, а головне зручно для користувачів. Правильна структура сайту з точним розподілом запитів і просуваються сторінок допоможе більш швидкії індексації пошуковими роботами.

У разі неправильно побудованої структури пошукові системи можуть протягом тривалого часу просто ігнорувати сайт. Тому ми використовуємо перевірені схеми побудови структури – розділів, підрозділів, категорій, підкатегорії тощо. Для максимальної зручності користувачів і легкої індексації пошуковими роботами.

Оптимізація контенту

Контент – це все, що наповнює ваш сайт. Крім текстів, важливість яких першорядна, це також графіка, відео, мультимедіа та ін. Пошуковими алгоритмами приділяється особлива увага тому який контент на вашому сайті:

 • оптимізований;
 • унікальний;
 • корисний;
 • інформативний.

Наповнюючи сайт контентом, ми приділяємо увагу всім вимогам пошукових систем, завдяки чому розкрутка проходить природно, а ресурс не ризикує потрапити під фільтри.

Оптимізація мета тегів і тегів сторінок

Один з найважливіших мета тегів для пошукових роботів – Title. За допомогою даного мета тега визначається вміст самої сторінки. При складанні мета тега Title ми приділяємо увагу наступним речам:

 • відповідність мета тега наповненню сторінки;
 • наявність ключового запиту на самому початку тега;
 • читабельність і відсутність спаму;
 • привабливість для потенційних відвідувачів;
 • впровадження підсвічування в заголовках і переформуліровок для надання більшої релевантності сторінці;
 • унікальність тега щодо інших сторінок сайту.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Ще одним важливим мета тегом є Description – в ньому міститься стислий опис сторінки сайту. Текст тега використовується пошуковими системами для формування уривка, який дуже важливий для відвідуваності сайту потенційними клієнтами. Складаючи тег Description, ми дотримуємося таких вимог пошукових алгоритмів:

 • тег містить 1-2 пропозиції загальною довжиною до 120 символів з пробілами;
 • тег продовжує і доповнює Title, коротко описуючи сторінку в
 • читабельнії формі (це не просто набір ключових запитів);
 • відсутність спаму;
 • тег унікальний щодо інших сторінок сайту;
 • тег чіпляє, спонукає відвідати сторінку, закликає користувачів до дії;
 • в тезі можуть бути використані спеціальні символи для виділення серед конкурентів.

Для оптимізації зображень на сайті важливо використання тега ALT. В даний тег впроваджується текст, який описує зображення – тут також можна використовувати ключові запити (вони, як і інші, враховуються пошуковими роботами в процесі ранжирування сайтів).

Другим за значимістю після мета тега Title є тег H1. Після нього йдуть теги порядку H2-H6 – них органічно вписуються ключові запити. Це можуть бути заголовки тексту, які є частиною самої статті, а не просто набір ключових запитів.

Налаштування внутрішньої перелінковки

Грамотна перелінковка сторінок сайту – це дуже ефективний інструмент для оптимізації. Пошуковими системами відстежується те, наскільки рівномірно розподілена вага вашого ресурсу, скільки на сайті працюють і битих посилань, їх напрямок, дотримання ієрархії тощо.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх