Внутрішня пошукова оптимізація може по праву називатися базою стратегії SEO (пошукового просування сайтів). Внутрішня пошукова SEO оптимізація передбачає комплексну роботу з наповненням сайту – контентом, а також з технічними елементами, які відповідають за нормальну роботу ресурсу, швидкість завантаження сторінок і ін. Результатом професійної внутрішньої оптимізації є сайт, який не тільки в повній мірі відповідає очікуванням відвідувачів і відповідає на їхні запитання, а й відповідає вимогам алгоритмів пошукових систем для високих позицій в пошуковій видачі.

Внутрішня пошукова оптимізація

Внутрішня оптимізація сайтів це початковий етап стратегії просування сайту, який демонструє хороші результати вже через 2-4 місяці. Для максимальної ефективності розкрутки, не обійтися без зовнішньої оптимізації сайту, про яку ви зможете прочитати в інших матеріалах на сайті нашої веб студії.

SEO фахівці нашої веб студії займаються професійною оптимізацією, яка допомагає досягти бажаних позицій в пошуковій видачі, а також підвищити популярність, впізнаваність, авторитетність і комерційну успішність ресурсу. Ми знаходимо індивідуальний підхід до правильності виконання кожної поставленої задачі. Замовити внутрішню оптимізацію для свого сайту ви можете прямо зараз, звернувшись в нашу студію.

Етапи внутрішньої пошукової оптимізації

 1. Формування семантики

Складання семантичного ядра є першим кроком на шляху ефективної і успішної розкрутки сайту. Саме від складеного семантичного ядра ми відштовхуємося в подальшому, здійснюючи технічні доопрацювання та оптимізацію контенту, а також вибираючи посадочні сторінки для просування цільових позицій ресурсу. Нашими SEO фахівцями складається якісне актуальне семантичне ядро, яке гарантовано забезпечить підвищення трафіку і зростання популярності ресурсу в пошукових мережах.

 1. Оптимізація контенту

Оптимізація контенту сайту включає опрацювання всього, що наповнює ваш сайт – аудіо, відео, зображень, а головне текстів. Тексти неймовірно важливі для просування сайту – в них розміщуються пошукові запити з семантичного ядра. При складанні текстів для посадочних сторінок сайту, ми стежимо за його унікальністю, читабельністю, відсутністю спаму, а також корисністю та інформативністю для відвідувачів ресурсу.

 1. Робота з тегами і мета тегами

У процесі індексації сторінок сайту пошуковими роботами використовуються мета теги і теги, що прискорюють і спрощують їм роботу. Тому ми складаємо правильні з позицій пошукових роботів теги і мета теги, які при цьому залишаються зрозумілими і читабельними для користувачів пошукових систем (так як, наприклад, мета теги Title і Description відображаються в пошуковій видачі і є своєрідними гачками для відвідувачів).

 1. Налаштування файлу Robot.txt

Під час індексації в першу чергу пошукові роботи звертаються саме до файлу Robot.txt. В даному файлі міститься інформація про те, які файли або сторінки дозволені, а які заборонені до індексації.

 1. Складання карти сайту

Карта сайту необхідна для того, щоб всі сторінки сайту були включені і успішно пройшли індексацію. У карті сайту прописуються абсолютно всі посилання ресурсу, переходячи за якими пошукові роботи будуть здійснювати індексацію.

 1. Налаштування внутрішньої перелінковки сторінок

Внутрішня перелінковка сторінок дає можливість оптимально розподілити вагу сторінок сайту для того, щоб в пошуковій видачі замість високого становища тільки головної сторінки сайту, оптимально відображалися і внутрішні посилання ресурсу.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх