Внутрішня пошукова оптимізація може по праву називатися базою стратегії SEO (пошукового просування сайтів). Внутрішня пошукова SEO оптимізація передбачає комплексну роботу з наповненням сайту – контентом, а також з технічними елементами, які відповідають за нормальну роботу ресурсу, швидкість завантаження сторінок і ін. Результатом професійної внутрішньої оптимізації є сайт, який не тільки в повній мірі відповідає очікуванням відвідувачів і відповідає на їхні запитання, а й відповідає вимогам алгоритмів пошукових систем для високих позицій в пошуковій видачі.

Внутрішня пошукова оптимізація

Внутрішня оптимізація сайтів це початковий етап стратегії просування сайту, який демонструє хороші результати вже через 2-4 місяці. Для максимальної ефективності розкрутки, не обійтися без зовнішньої оптимізації сайту, про яку ви зможете прочитати в інших матеріалах на сайті нашої веб студії.

SEO фахівці нашої веб студії займаються професійною оптимізацією, яка допомагає досягти бажаних позицій в пошуковій видачі, а також підвищити популярність, впізнаваність, авторитетність і комерційну успішність ресурсу. Ми знаходимо індивідуальний підхід до правильності виконання кожної поставленої задачі. Замовити внутрішню оптимізацію для свого сайту ви можете прямо зараз, звернувшись в нашу студію.

Етапи внутрішньої пошукової оптимізації

 1. Формування семантики

Складання семантичного ядра є першим кроком на шляху ефективної і успішної розкрутки сайту. Саме від складеного семантичного ядра ми відштовхуємося в подальшому, здійснюючи технічні доопрацювання та оптимізацію контенту, а також вибираючи посадочні сторінки для просування цільових позицій ресурсу. Нашими SEO фахівцями складається якісне актуальне семантичне ядро, яке гарантовано забезпечить підвищення трафіку і зростання популярності ресурсу в пошукових мережах.

 1. Оптимізація контенту

Оптимізація контенту сайту включає опрацювання всього, що наповнює ваш сайт – аудіо, відео, зображень, а головне текстів. Тексти неймовірно важливі для просування сайту – в них розміщуються пошукові запити з семантичного ядра. При складанні текстів для посадочних сторінок сайту, ми стежимо за його унікальністю, читабельністю, відсутністю спаму, а також корисністю та інформативністю для відвідувачів ресурсу.

 1. Робота з тегами і мета тегами

У процесі індексації сторінок сайту пошуковими роботами використовуються мета теги і теги, що прискорюють і спрощують їм роботу. Тому ми складаємо правильні з позицій пошукових роботів теги і мета теги, які при цьому залишаються зрозумілими і читабельними для користувачів пошукових систем (так як, наприклад, мета теги Title і Description відображаються в пошуковій видачі і є своєрідними гачками для відвідувачів).

 1. Налаштування файлу Robot.txt

Під час індексації в першу чергу пошукові роботи звертаються саме до файлу Robot.txt. В даному файлі міститься інформація про те, які файли або сторінки дозволені, а які заборонені до індексації.

 1. Складання карти сайту

Карта сайту необхідна для того, щоб всі сторінки сайту були включені і успішно пройшли індексацію. У карті сайту прописуються абсолютно всі посилання ресурсу, переходячи за якими пошукові роботи будуть здійснювати індексацію.

 1. Налаштування внутрішньої перелінковки сторінок

Внутрішня перелінковка сторінок дає можливість оптимально розподілити вагу сторінок сайту для того, щоб в пошуковій видачі замість високого становища тільки головної сторінки сайту, оптимально відображалися і внутрішні посилання ресурсу.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх